Praca

Poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Grafik / animator 2D

(junior)

 
 
Na początek wystarczy, że:
 
 • masz podstawy z zakresu grafiki wektorowej i animacji 2D (znajomość Adobe Illustrator i After Effects)
 • jesteś otwarty/otwarta oraz chętny/chętna do nauki i rozwoju (wierzymy, że 2D to dopiero początek Twojej przygody z grafiką!)
 • jesteś precyzyjny/precyzyjna (mega-ważne!) i dociekliwy/dociekliwa kiedy napotkasz jakiś problem do rozwiązania
 
Mile widziane:
 • podstawy rysunku
 
Oferujemy:
 
 • umowę o pracę
 • 3200 zł brutto na okresie próbnym, potem zarobki wyższe, zależne od umiejętności (3500 - 4300 zł brutto)
 • ciągły rozwój (rozwój jest elementem naszej pracy, więc podchodzimy do tego na serio, a nie tylko na papierze)
 • możliwości dokształcania w zakresie 3D (pracujemy w Cinema 4D)
 • pracę tylko w siedzibie firmy w Bydgoszczy (tuż obok Ronda Grunwaldzkiego) w godzinach między 9 a 17 (nie zatrudniamy zdalnie)

 

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana, podeślij nam na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. :
 
 • link do portfolio (prosimy nie wysyłać grafik w mailu)
 • CV, koniecznie z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę DUAL COLOR sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Aplikacja oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez DUAL COLOR Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 53B lok. 9 w Bydgoszczy, jako Administratora danych osobowych. 

Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania, jak również prawo wycofania zgody na dalsze przetwarzanie danych. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie danych. Podanie danych jest dobrowolne.

DUAL COLOR Sp. z o.o. jest zobowiązana do ochrony Państwa prywatności. Aby to zrealizować, ograniczamy zbieranie danych osobowych kandydatów do potrzeb związanych z rekrutacją i podejmujemy kroki w celu ich właściwego zabezpieczenia. Niniejszy dokument wyjaśnia jakiego rodzaju dane osobowe zbieramy, w jakim celu i komu mogą one zostać ujawnione.

 

Jakiego rodzaju dane osobowe gromadzimy?

DUAL COLOR gromadzi następujące informacje:

 • kim Państwo są i jak się z Państwem skontaktować, w tym między innymi Państwa imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail,
 • kryteria kwalifikujące do pracy, co do miejsca oraz stanowiska na jakie Państwo aplikują, w tym między innymi przykłady prac 3D,
 • gromadzimy również informacje dotyczące Państwa doświadczenia w pracy, wykształcenia i kwalifikacji do zatrudnienia w DUAL COLOR w tym informacje dostarczone przez poprzednich pracodawców i inne dane zgromadzone w trakcie procesu weryfikacji Państwa doświadczeń zawodowych.

DUAL COLOR może sprawdzać Państwa referencje, zbierać dane osobowe Państwa dotyczące od stron trzecich lub z zewnętrznych źródeł i/ lub sprawdzić dane osobowe przez Państwa dostarczone.

 

W jakim celu gromadzimy Państwa dane osobowe?

DUAL COLOR ogranicza zbieranie i przetwarzanie danych osobowych do tych, które są transparentne w ocenie, zgodne z prawem, użyteczne, nie są nadmierne w swoim prawnie uzasadnionym interesie, w celu:

 • przeprowadzenia rekrutacji i/ lub podjęcia decyzji o zatrudnieniu;
 • zaplanowania i kierowania biznesem;
 • spełnienia wymogów prawa, regulacyjnych lub procesów sądowych;

Odbiorcami danych osobowych są jedynie właściciele i pracownicy DUAL COLOR, którzy mają kompetencje do oceny przekazanych danych. 

 

Dobrowolność podania danych:

Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uczestnictwa w rekrutacji.

 

Prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:

Przysługuje Panu/Pani prawo:

 • dostępu do swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,
 • wycofania udzielonej dobrowolnie zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano zanim zgoda została wycofana. 
 • do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego,
 • do ograniczenia przetwarzania danych lub do ich usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”),
 • do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

 

Jak długo przechowujemy Państwa dane?

Jeżeli nie zaoferujemy Państwu zatrudnienia, Państwa dane osobowe zostaną zatrzymane przez okres nie dłuższy niż konieczny do zakończenia procesu rekrutacji, udzielenia odpowiedzi na pytania dotyczące zatrudniania, dochodzenia lub obrony naszych praw lub spełnienia obowiązków prawnych nałożonych przez obowiązujące przepisy, chyba, że wyrażą Państwo zgodę się na wzięcie udziału w kolejnych rekrutacjach.

 

Dalsze informacje

Jeżeli mają Państwo pytania związane z powyższym lub chcą Państwo sprzeciwić się gromadzeniu lub wykorzystywaniu przez nas Państwa danych osobowych w sposób przedstawiony w niniejszej informacji prosimy o kontakt na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.