O nas

Nasze cele

Od początku istnienia firmy kładziemy silny nacisk na tworzenie jak najwyższej jakości projektów, czy to będzie animacja, czy ilustracja. Są wśród nas specjaliści od grafiki 3D, jak również ilustracji medycznych, a także programiści i osoby odpowiedzialne za opracowywanie logiki gier i aplikacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i talentom członków naszego zespołu dostarczamy wysokiej klasy projekty i rozwiązania. Uzupełniamy się przy tym wzajemnie i pomagamy naszym klientom wizualizować nawet najbardziej wymagające koncepcje.

Naszym najważniejszym celem jest zawsze sprostanie wszystkim wyzwaniom, jakie stawiają przed nami nasi kontrahenci.

Nasz zespół

Prezes zarządu / Animacja i 3D

Krzysztof

Designer i animator, potrafi "wyczarować" spektakularne efekty specjalne, autor layoutów czasopism i kładek książek. Z zamiłowania żeglarz i miłośnik dobrej architektury.

członkini zarządu / Ilustracje i reklama

Magda

Graficzka i ilustratorka z biologicznym wykształceniem. W projektowaniu lubi prostotę i dbałość o detale. W wolnym czasie rysuje komiksy i buduje drewniane modele jachtów.

scenariusze i teksty

Piotr

Autor gier, felietonista, poeta, muzyk. Redaktor naczelny "Świata Gier Komputerowych", "Kultu", "SFery" i in. Twórca poruszających ballad wydanych na płycie "Ktoś".

Silniki gier i programowanie

Michał

Programista z wieloletnim doświadczeniem, z zamiłowaniem do tworzenia gier komputerowych. Znawca technologii oraz platform programistycznych.

Reżyseria i montaż

Emmanuel

Francuz, który pokochał Polskę i tu mieszka. Reżyseruje i montuje filmy fabularne, dokumentalne, reklamy i teledyski. W wolnym czasie gra na instrumentach ludowych.

Skontaktuj się

DUAL COLOR Sp. z o.o.

ul. Jackowskiego 1 lok. 2

85-232 Bydgoszcz

Telefon: +48 523078860

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.