Ilustracje 2D/3D

Grafiki, które przyciągną uwagę

Chcesz wzmocnić odbiór swoich materiałów? Może potrzebujesz rysunku, który będzie główną formą przekazu na plakacie naukowym, albo w broszurze informacyjnej? A może po prostu chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Rysunek to świetny na to sposób.
Ilustracja to forma sztuki, która pozwoli Ci zaprezentować skomplikowane zagadnienia i idee w przystępny, ciekawy oraz atrakcyjny wizualnie sposób. Nasza firma specjalizuje się w kilku rodzajach rysunków: przede wszystkim są to ilustracje naukowe oraz reklamowe, ale tworzymy też koncepty do animacji i gier. Możemy przygotować dla Ciebie rysunki w dowolnym stylu i na dowolny temat.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Intrygujące

Ilustracje reklamowe

Ułatwiają skuteczny przekaz i wyróżniają na tle konkurencji.

trójwymiarowe obrazy

Wizualizacje 3D

Grafiki trójwymiarowe, dzięki którym pokażesz swój produkt dokładnie tak, jak potrzebujesz.

Czytelne i przejrzyste

Inforgrafiki

Wszystkie najważniejsze informacje w jednej infografice? To możliwe!

Wysokiej jakości

Ilustracje i wizualizacje naukowe

Dzięki nim nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie może być proste w odbiorze.

Czy wiesz,

jak powstaje ilustracja?

1. Poznajemy oczekiwania

Na przestrzeni lat wypracowaliśmy własny warsztat pracy, w którym przywiązujemy bardzo dużą wagę do przekazu jaki ma nieść ilustracja. Bardzo często liczy się każdy detal, dlatego pierwszym etapem naszej pracy jest rozmowa i poznanie oczekiwań klienta. Każde zlecenie – czy to będzie prosty schemat graficzny, czy skomplikowany koncept – poprzedzamy wnikliwym studiowaniem materiałów referencyjnych oraz rozmową z klientem.

2. Szkice

Dopiero gdy ustalimy, co należy na ilustracji pokazać, przygotowujemy wstępne szkice, które w przypadku rysunków naukowych są dodatkowo konsultowane ze specjalistami z różnych dziedzin, by wszystko co trafi finalnie do klienta, miało najwyższą jakość. Na tym etapie pracy klient może nanieść swoje uwagi, lub nawet zmienić koncepcję.

3. Przygotowanie rysunku w kolorze

Po poprawkach i akceptacji szkiców przystępujemy do przygotowania finalnej ilustracji. To najdłuższy i najbardziej pracochłonny etap naszej pracy. Po jego zakończeniu nanosimy już tylko drobne korekty i… Voila! Gotowa ilustracja trafia do klienta. Projekt ukończony!

Co tworzymy?

ilustracje medyczne
wizualizacje naukowe 3D
ilustracje reklamowe
koncepty postaci
koncepty otoczenia
storyboardy
ilustracje do animacji
rysunki dla dzieci

Skontaktuj się

DUAL COLOR Sp. z o.o.

ul. Jackowskiego 1 lok. 2

85-232 Bydgoszcz

Telefon: +48 523078860

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.