Aplikacje i gry

Gry mobilne, planszowe i aplikacje real-time

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu gier i aplikacji zaoszczędzi Twój czas i środki finansowe na poszukiwanie specjalistów. Wśród nas są fachowcy zajmujący się tworzeniem grafiki 2D i 3D, tekstur, efektów specjalnych, animacji i filmów. W naszym zespole znajdują się również osoby z doświadczeniem w motion capture oraz w pracy z aktorami, a także programiści i game designerzy.

Co możemy dla Ciebie przygotować?

Prezentacje czasu rzeczywistego

Aplikacje real-time

Oparte na silnikach gier prezentacje 3D. Za ich pomocą klienci będą mogli obejrzeć Twój produkt z każdej strony i zobaczyć jak działa w prosty i efektowny wizualnie sposób.

Oparte na silnikach Unity i Unreal

Gry mobilne

Masz pomysł na grę? Pomożemy Ci go zrealizować. Oferujemy kompleksowe wsparcie przy produkcji gier na platformy mobilne, od wykonania rysunków koncepcyjnych po programowanie.

Zaprojektowane od A do Z

Gry planszowe

Możemy dla Ciebie przygotować grę planszową. Tworzymy prototypy, testujemy, przygotowujemy instrukcję oraz grafikę plansz, kart, żetonów etc.

Oferujemy:

prezentacje 3D oparte o silniki real-time
tekstury i efekty specjalne
koncepty postaci, obiektów i otoczenia
opracowanie scenariuszy i logiki gier
gry mobilne
gry planszowe
aplikacje mobilne
animacje do gier

Skontaktuj się

DUAL COLOR Sp. z o.o.

ul. Jackowskiego 1 lok. 2

85-232 Bydgoszcz

Telefon: +48 523078860

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.