Ilustracje i wizualizacje

Zastanawiasz się, jak przyciągnąć uwagę do Twoich treści?

Ilustracje i wizualizacje 3D, a także infografiki pozwalają zaprezentować skomplikowane zagadnienia i idee w przystępny, ciekawy oraz atrakcyjny wizualnie sposób we wszystkich mediach, od druku zaczynając, a na mediach społecznościowych kończąc.

Co możemy przygotować?

Intrygujące

Ilustracje reklamowe

Ciekawe, indywidualnie tworzone ilustracje potrafią przyciągnąć uwagę i ułatwiają skuteczny przekaz. Rysunki tworzone na indywidualne zamówienie mają też tę zaletę, że nikt inny ich mieć nie będzie, dlatego są świetnym sposobem by wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Rysujemy w wielu bardzo różnych stylach, a głowy mamy pełne pomysłów. Mamy też wieloletnie, bogate doświadczenie w tworzeniu ilustracji do reklam, czasopism, gier oraz animacji.

 

Nasze specjalizacje:

 • rysunki reklamowe

 • ilustracje do broszur, folderów

 • rysunki do animacji

 • koncepty postaci (brand hero)

Wysokiej jakości

Ilustracje i wizualizacje naukowe

 

Ilustracje naukowe są jedną z głównych gałęzi naszej pracy. Nasi ilustratorzy oraz artyści 3D mają ponad 15-letnie doświadczenie w ich tworzeniu. W trakcie pracy ściśle współpracują z naukowcami i specjalistami z danej dziedziny, by tworzone prace sprostały najwyższym światowym standardom.

 

Nasze specjalizacje:

 • ilustracje medyczne (anatomia, procedury medyczne, etc.)

 • ilustracje biologiczne (historia naturalna, anatomia, fizjologia zwierząt oraz roślin, etc.)

 • biochemia i genetyka molekularna

 • wizualizacje chemiczne

 • wizualizacje fizyczne

 • infografiki edukacyjne i informacyjne

Dzięki nim nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie może być proste w odbiorze.

Czytelne i przejrzyste

Infografiki

Tekst z dużą ilością informacji jest często trudny do czytania. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku są infografiki. Dzięki nim nawet najtrudniejsze zagadnienie można przedstawić w sposób prosty i zrozumiały, tak by osoba przeglądająca tylko tekst, mogła od razu zrozumieć najważniejszy przekaz.

 

Nasze bogate doświadczenie z wielu dziedzin designu oraz ilustracji pozwala nam projektować infografiki, które będą nie tylko czytelne i zrozumiałe, ale poprzez swój świeży wygląd również przyciągną uwagę czytelnika.

Fotorealistyczne

Wizualizacje trójwymiarowe

Czy wiesz, że już większość zdjęć produktowych to wizualizacje? Dzisiejsze możliwości programów do grafiki 3D są tak duże, że z wielkim trudem można odróżnić wizualizację od zdjęcia, a czasami jest to wręcz niemożliwe! Grafiki trójwymiarowe to dzisiaj najlepszy sposób by pokazać swój produkt dokładnie tak, jak chcesz.

 

Nasi graficy 3D wymodelują Twój produkt, przygotują tekstury, materiały i oświetlenie i wyrenderują wysokiej jakości wizualizację.

 

Nasze specjalizacje:

 • wizualizacje architektoniczne

 • wizualizacje produktowe

 • wizualizacje techniczne

 • wizualizacje naukowe

Dlaczego warto?

Grafika dopasowana do przekazu

Grafiki kupione z serwisów stockowych mają niską cenę i są gotowe do użycia zaraz po zakupie. Jednak ich wadą jest brak dobrego dopasowania do przekazywanych treści. Dzięki indywidualnie zaprojektowanym materiałom graficznym, Twój przekaz będzie spójny i dopasowany do Twoich realnych potrzeb.

Odróżnienie się od konkurencji

W większości serwisów stockowych można znaleźć podobne lub nawet te same zdjecia. Ze względu na ich niską cenę są masowo wykorzystywane przez przedsiębiorców. Jednak co zrobić, gdy z tych samych materiałów stockowych korzystasz nie tylko Ty, ale również Twoja konkurencja? Jak się odróżnisz?

Lepsza komunikacja

Jeden obraz to podobno tysiąc słów. Spójne i dobrze zaprojektowane materiały wizualne, takie jak infografiki i ilustracje, są niezastąpione w komunikacji trudnych zagadnień. Dzięki nim w prosty i łatwy do zapamiętania sposób przekażesz nawet bardzo skomplikowane informacje.

Przyciągnięcie uwagi odbiorcy

Czy zdarzyło się Tobie, że kupiłeś książkę, bo miała interesującą, ładną okładkę? Tak samo jest z reklamą. Dobre materiały komunikacyjne to nie tylko interesujący przekaz, ale również dobry design. Interesująca ilustracja czy wizualizacja jest świetnym uzupełnieniem Twojego przekazu.

Wiedza i doświadczenie

Nastawienie na przekaz i wysoką jakość

W naszych pracach bardzo silny nacisk kładziemy na dostarczanie najwyższej jakości zarówno pod kątem graficznym, jak i merytorycznym, by nie tylko prawidłowo uchwycić temat, ale również zachwycić odbiorcę pod kątem artystycznym.

Doświadczenie

Tworzyliśmy infografiki naukowe, ilustracje i wizualizacje reklamowe, grafiki do social mediów, okładki czasopism, ilustracje do książek i wiele, wiele innych. Pracowaliśmy z klientami z najprzeróżniejszych branż.

 

Tak bogate doświadczenie pozwala nam swobodnie dopasować grafikę do potrzeb naszych klientów.  

Chcesz zobaczyć co robimy?

Ile to kosztuje?

Nie wiesz jaki zaplanować budżet na ilustracje czy wizualizacje 3D? Opisz nam swój projekt, a postaramy się Tobie pomóc w wycenie.

 

Możesz w tym celu skorzystać z naszego formularza (link poniżej). Pamiętaj, że zawsze możemy znaleźć rozwiązanie, w którym spełnimy Twoje potrzeby, a jednocześnie zmieścimy się w zakładanym budżecie.

Warto wiedzieć