Ilustracje i wizualizacje 3D

Co możemy dla Ciebie przygotować?

Ilustracje i wizualizacje reklamowe

Ciekawe, indywidualnie tworzone ilustracje i wizualizacje reklamowe potrafią przyciągnąć uwagę i ułatwiają skuteczny przekaz. Rysunki tworzone na indywidualne zamówienie mają też tę zaletę, że nikt inny ich mieć nie będzie, dlatego są świetnym sposobem, aby wyróżnić się na tle konkurencji.

Nasze studio wizualizacji współpracuje z najlepszymi artystami, dzięki czemu możemy zaproponować Klientom kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania promujące ich produkty. Tworzymy w wielu bardzo różnych stylach, a głowy mamy pełne pomysłów. Mamy też wieloletnie, bogate doświadczenie w tworzeniu ilustracji do reklam, czasopism, gier oraz nowoczesnych animacji.

Nasze specjalizacje:

 • rysunki reklamowe
 • ilustracje do broszur, folderów
 • rysunki do animacji
 • koncepty postaci (brand hero)

Potrzebujesz spójnych elementów graficznych do kampanii reklamowej na najwyższym poziomie? Skontaktuj się z nami i dowiedz się co możemy dla Ciebie przygotować!

Ilustracje i wizualizacje naukowe

Projektowanie ilustracji naukowych są jedną z głównych gałęzi naszej pracy. Nasi artysci mają ponad 15-letnie doświadczenie w ich tworzeniu. W trakcie pracy nad ilustracjami naukowymi ściśle współpracują z naukowcami i specjalistami z danej dziedziny, aby tworzone projekty sprostały najwyższym światowym standardom.

Nasze specjalizacje:

 • ilustracje medyczne (anatomia, procedury medyczne, etc.)
 • ilustracje biologiczne (historia naturalna, anatomia, fizjologia zwierząt oraz roślin, etc.)
 • biochemia i genetyka molekularna
 • wizualizacje chemiczne
 • wizualizacje fizyczne
 • infografiki edukacyjne i informacyjne

Dzięki nim nawet najbardziej skomplikowane zagadnienie może być proste w odbiorze. Nasze studio animacji oferuje ilustracje i wizualizacje naukowe perfekcyjnie dopasowane do specyfiki danej branży i identyfikacji wizualnej marki. Uwielbiamy wyzwania i mamy mnóstwo pomysłów, proponując Klientom nieszablonowe rozwiązania. 

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Wizualizacje produktowe

Czy wiesz, że już większość zdjęć produktowych to wizualizacje? Dzisiejsze możliwości programów do grafiki 3D są tak duże, że z wielkim trudem można odróżnić wizualizację od zdjęcia, a czasami jest to wręcz niemożliwe! Grafiki trójwymiarowe to dzisiaj najlepszy sposób by pokazać swój produkt dokładnie tak, jak chcesz.

Wizualizacje produktowe to wizualizacje 3D odwzorowujące realny wygląd przedmiotów/produktów na bazie plików CAD lub rysunków technicznych. Ich przygotowanie jest obecnie tańsze niż profesjonalne sesje zdjęciowe, co sprawia, że cieszą się dużą popularnością wśród firm, które chcą w szczegółowy i atrakcyjny sposób zaprezentować swoje produkty konsumentom. 

Nasze studio animacji oferuje szeroki wachlarz usług, w tym tworzenie wizualizacji produktowych dla firm z różnych branż. Nasz doświadczony zespół grafików zna doskonale nowoczesne techniki modelowania 3D - dzięki odpowiednim narzędziom jesteśmy w stanie przygotować wizualizację 3D dowolnego produktu i to w różnych wariantach w zależności od indywidualnych oczekiwań Klienta. 

Lubimy wyzwania, co sprawia, że chętnie zrealizujemy nawet najbardziej wymagający projekt. 

Nasze specjalizacje:

 • wizualizacje architektoniczne
 • wizualizacje produktowe
 • wizualizacje techniczne
 • wizualizacje naukowe

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu!

Infografiki

Tekst z dużą ilością informacji jest często trudny do czytania i nieprzystępny w odbiorze. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku są infografiki, które mogą stanowić uzupełnienie stworzonych przez nas animacji 3D. Dzięki odpowiednio opracowanym infografikom nawet najtrudniejsze zagadnienie można przedstawić w sposób prosty i zrozumiały, tak by osoba przeglądająca tylko tekst, mogła od razu zrozumieć najważniejszy przekaz.

Nasze studio animacji posiada bogate doświadczenie z wielu dziedzin designu oraz ilustracji, co pozwala nam projektować nowoczesne infografiki, które będą nie tylko czytelne i zrozumiałe, ale poprzez swój świeży wygląd - również przyciągną uwagę czytelnika. 

Skontaktuj się i dowiedz się więcej!

Dlaczego warto zainwestować w indywidualnie zaprojektowane grafiki, wizualizacje, ilustracje?

Grafika dopasowana do przekazu

Grafiki kupione z serwisów stockowych mają niską cenę i są gotowe do użycia zaraz po zakupie. Jednak ich wadą jest brak dobrego dopasowania do przekazywanych treści. Dzięki indywidualnie zaprojektowanym materiałom graficznym, Twój przekaz będzie spójny i dopasowany do Twoich realnych potrzeb.

Odróżnienie się od konkurencji

W większości serwisów stockowych można znaleźć podobne lub nawet te same zdjecia. Ze względu na ich niską cenę są masowo wykorzystywane przez przedsiębiorców. Jednak co zrobić, gdy z tych samych materiałów stockowych korzystasz nie tylko Ty, ale również Twoja konkurencja? Jak się odróżnisz?

Lepsza komunikacja

Jeden obraz to podobno tysiąc słów. Spójne i dobrze zaprojektowane materiały wizualne, takie jak infografiki i ilustracje, są niezastąpione w komunikacji trudnych zagadnień. Dzięki nim w prosty i łatwy do zapamiętania sposób przekażesz nawet bardzo skomplikowane informacje.

Przyciągnięcie uwagi odbiorcy

Czy zdarzyło się Tobie, że kupiłeś książkę, bo miała interesującą, ładną okładkę? Tak samo jest z reklamą. Dobre materiały komunikacyjne to nie tylko interesujący przekaz, ale również dobry design. Interesująca ilustracja czy wizualizacja jest świetnym uzupełnieniem Twojego przekazu.

Sztuczna inteligencja nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem

Sami korzystamy z algorytmów AI, jednak jako profesjonaliści widzimy też jej wady. Wbrew pozorom AI nie wygeneruje wszystkiego. Zupełnie nie sprawdzi się w infografikach czy ilustracjach naukowych. A o wizualizacjach produktowych lepiej nawet nie wspominać.

Chcesz zobaczyć, co robimy?

Co nas wyróżnia?

Merytoryczność na pierwszym miejscu

W naszych pracach bardzo silny nacisk kładziemy na dostarczanie najwyższej jakości zarówno pod kątem graficznym, jak i merytorycznym, by nie tylko prawidłowo uchwycić temat, ale również zachwycić odbiorcę pod kątem artystycznym.

Żaden temat nie jest dla nas zbyt trudny

Tworzyliśmy infografiki naukowe, ilustracje i wizualizacje reklamowe, grafiki do social mediów, okładki czasopism, ilustracje do książek i wiele, wiele innych. Pracowaliśmy z klientami z najprzeróżniejszych branż.

Tak bogate doświadczenie pozwala nam swobodnie dopasować grafikę do potrzeb naszych klientów. 

Co mówią o nas nasi klienci

 • Firmę Dual Color charakteryzuje profesjonalizm, merytoryka i dbałość o detal. Dla nas niezwykle cenną wartością Dual Color jest łączenie kompetencji projektowania graficznego z kompetencjami dot. wiedzy biologicznej [...]. Dzięki temu współpraca była komfortowa, a my mogliśmy mieć pewność, że powstające projekty graficzne będą na odpowiednim poziomie.
  Dagmara Kaczmarek
  Laboratorium Dermapharm
 • Firma Olympus Polska z przyjemnością poleca firme Dual Color jako profesjonalnego wykonawcę usług graficznych z dziedziny medycyny i nauki. [...] Firmę pragniemy zarekomendować z uwagi na to, że jej usługi są bardzo wysokiej jakości, a pracownicy firmy cechują się dociekliwością tematu [...]
  Louis Burki
  Olympus Polska
 • Pełen profesjonalizm w kontakcie z klientem, przygotowaniem szkiców i projektu. [...] Wszystko zrealizowane na czas. Bardzo polecam!
  Joanna Sadowska
  Royal College of Surgeons in Ireland
 • [...] Animacja została przygotowana z pełnym profesjonalizmem i – podkreślam, bo to nieczęste – wielkim osobistym zaangażowaniem. Współpraca była komfortowa, a my mogliśmy mieć pewność, że powstający projekt jest na odpowiednim poziomie. Efekt przerósł oczekiwania.
  Andrzej Kropiwnicki
  Alfa Communications

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do naszej Bazy Wiedzy!

Zastanawiasz się nad zamówieniem ilustracji lub wizualizacji?